Ubytování

BUNGALOVY HORNÍ ŘADA - Čtyřlůžkové bungalovy, s možností přistýlky a vlastní sprchou a WC.  Ve dvou samostatných ložnicích se dvěma lůžky čekají na vás v zimním období lůžkoviny v heboučkém mikroplyši. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou konvicí a běžnou výbavou na čaj a kávu. Není vybaven pro přípravu jídel. Vytápění stropními elektrickými panely. Celková kapacita - 5 bungalovů - 20 lůžek a 5 přistýlek.

         

BUNGALOVY SPODNÍ ŘADA - Čtyřlůžkové bungalovy, s možností přistýlky a vlastní sprchou a WC. Jedna samostatná ložnice se dvěma lůžky, další dvě lůžka v obývací místnosti. Ložnice jsou standartně vybaveny lůžkovinami, povlečením a ručníkem. Kuchyňský kout je vybaven pouze lednicí a není vybaven pro přípravu jídel. Vytápění stropními elektrickými panely. Celková kapacita - 6 bungalovů - 24 lůžek.


LETNÍ CHATKY - turistické chatky vhodné pro táborové nebo příležitostné ubytování. Slouží pro turistické ubytování pouze v letním období - nejsou vytápěny. Dřevěné chatky vhodné zejména pro školní výlety, školy v přírodě, letní tábor nebo pro skromného turistu či cykloturistu. Kapacita letních chatek je 40 lůžek. V každé chatce jsou 2 patrové postele. Možnost zapůjčení lůžkovin.